Špeciálna Základná Škola s Materskou Školou Internátna Liptovský Ján

Triedy

TRIEDY ŠMŠ 
školský rok 2019/2020

I. trieda ŠZŠ
Bc. Monika DORUŠINCOVÁ, triedny učiteľ ŠZŠ
AUTISTICKÁ TRIEDA

  1. Patrik Gurecký
  2. Samuel Kubáň
  3. Pavol Paučo
  4. Patrik Martiniak

II. trieda ŠZŠ
1. a 2. ročníka A. variant
Mgr. Beáta JANTOŠOVÁ, triedny učiteľ ŠZŠ, logopéd

  1. Tereza Dovalová, 2. ročník A. variant
  2. Aladár Berki, 2. ročník A. variant
  3. Sebastián Juráš, 1. ročník A. variant
  4. Oliver Kamenický, 1. ročník A. variant
  5. Damián Adamovič, 1. ročník A. variant
  6. Alex Puška, 1. ročník A. variant

I. trieda ŠMŠ
Mgr. Janka MADLIAKOVÁ, učiteľ ŠMŠ – AUTISTICKÁ TRIEDA
Ľubica ŠUŇAVCOVÁ, asistent učiteľa

  1. Jakub Navrátil
  2. Dominik Adler
  3. Matúš Baraňai
  4. Tomáš Tréger
  5. Max Osadský

II. trieda ŠMŠ
Mgr. Adriána TKÁČOVÁ, učiteľ ŠMŠ
Mgr. Ivana KAZÁROVÁ, asistent učiteľa

  1. Martin Smiešny
  2. Michal Stupka
  3. Matias Jágerčík
  4. Marián Adamovič
  5. Iveta Daniová
  6. Daniela Uličná (ležiaca)
  7. Andrea Šarišská

III. trieda ŠMŠ (predškoláci)
Mgr. Barbora DIDEKOVÁ, učiteľ ŠMŠ

  1. Tomáš Tomko
  2. Tomáš Grygár
  3. Alex Kuchta
  4. Teodor Juráš
  5. Martin Paluga
  6. Natália Lukáčová
  7. Veronika Gažiová
  8. Martin Novák
  9. Matej Pončák (bdelá kóma)

 

VÝCHOVNÉ SKUPINY ŠMŠ 
školský rok 2019/2020

Internát ubytovaných: 17 detí a žiakov
Na internáte SO-NE: 10 detí

I. výchovná skupina ŠZŠ
PhDr. Ivana DOBÁKOVÁ, DV, terapeut NFB, Cogni Plus

  1. Terézia Dovalová
  2. Vanesa Pacherová
  3. Aladár Berki
  4. Oliver Kamenický
  5. Alex Puška
  6. Sebastián Juráš
  7. Alex Kuchta

II. výchovná skupina AUTISTI – ŽABKY
Bc. Gabriela VYŠNÁ DV, Viera SOKOLOVSKÁ PV, PV podľa rozpisu

  1. Jakub Navrátil
  2. Dominik Adler
  3. Patrik Mariniak
  4. Matúš Baraňai
  5. Tomáš Tréger
  6. Max Osadský
  7. Patrik Gurecký ŠZŠ
  8. Samuel Kubáň ŠZŠ
  9. Pavol Paučo ŠZŠ

III. výchovná skupina – STONOŽKY
Iveta CELENGOVÁ DV, Silvia FAJČÍKOVÁ PV

  1. Matej Pončák (dopoludnia, bdelá kóma)
  2. Martin Smiešny
  3. Michal Stupka
  4. Matias Jágerčík
  5. Marián Adamovič
  6. Iveta Daniová
  7. Andrea Šarišská
  8. Daniela Uličná (ležiaca)

IV. výchovná skupina – LIENKY
Kristína HURČALOVÁ DV

  1. Natália Lukáčová
  2. Teodor Juráš
  3. Martin Paluga
  4. Tomáš Tomko
  5. Tomáš Grygár
  6. Veronika Gažiová
  7. Martin Novák